Belirtmeliyiz ki

Zengin grafik-resim altyapısı ve kaliteli baskı makinelerimizle market, mobilya, alışveriş merkezlerinin açılış, indirim, kampanya ve yıldönümü tanıtımları amacıyla tek sayfalı ve çok sayfalı insert basımları yapılmaktadır.

Broşür – Insert – Poster – Flyer

Kurumsal kimlik öğesi olarak ise firmanızın misyon, vizyon bilgilerinin ve projelerinin sunumlarını hedef kitlelere ulaştıracakları basılı yayınlardır.

Broşürler gerek ürün ve proje reklamları için olsun, gerek ise kurumsal kimlik sunumları için olsun, broşür müşterilerinin gözünde firmaların güvenilirliklerini arttıracak önemli bir imaj tamamlayıcıdır. Broşürler pratik ve uygun maliyetinin yanı sıra amacına en çabuk ulaşan basılı reklam ürünleridir. Doğrudan satışa yönelik olarak tasarlanması ve hedef kitleye bizzat dağıtılması bu nedenledir.

Broşürler ihtiyaçlara yönelik ölçü ve şekillerde üretilip sınıflandırılırlar. Şekil olarak Standart broşürler, Tek kırım broşürler, Çift kırım broşürler, Z kırım broşürler, Akordiyon broşürler gibi çeşitleri ve Ölçü olarakta A4 broşür, A5 broşür ve A6 broşür gibi çeşitleri mevcuttur.
İnsert perakende sektöründe satış yapan firmaların müşterileriyle iletişim kurduğu, etkili reklam ve promosyon materyalleridir. Şirketlerin, indirim ürünlerini, çeşitli kampanyalarını ve şirketleri hakkındaki bilgileri müşterilerine duyurmak için yayınladıkları ilanlardır. Günümüzde insert hem perakendecilerin hem de üreticilerin kullandıkları etkin bir markalaşma aracı olarak kullanılmaktadır. Kısa sürede hazırlanabilmeleri, düşük maliyetleri, derhal sonuç üretebilmeleri tercih sebebidir.

Poster daha çok insana daha az görselle bir şeyler anlatmaya yaradığı için tam bir seyirlik görsel iletişim materyalidir.Az ve öz anlatımın vücut bulduğu bir tanıtım ve duyuru aracıdır. Kitleyle buluşma alanlarına göre iç ve dış mekân afişi olarak iki ana kategoriye ayrılabilir. Seyir süreleri, genellikle iç mekânda daha uzun, dış mekânda daha kısa olarak değerlendirilerek tasarım yapılır.

El ilanları(flyer) firmaların tüketicilerden kısa süreli geri bildirim almaları için en etkili matbaa ürünleridir. Pratik çözümler sunmaları, etkili ve kolay sunumları, son tüketiciye rahatlıkla dağıtabilmesi ve en önemlisi de düşük maliyeti bu hizmetimize olan ilgiyi artırmaktadır.