Cepli Dosya – Antetli – Zarf – Kartvizit

Kartvizit, tanıtım broşürleri, antetli kağıtlar vb materyalleri tek tek sunmak yerine; firmanızın kurumsal kimliğini yansıtan tasarıma sahip bir dosya düşünün. İçerisinde kartvizitliği olan, firmanızın konseptini anlatan baskılı ve var ise tanıtm broşürleri eklenmiş bir sunum dosyasının müşteriniz üzerindeki etkisi yadsınamaz.

Sunum dosyaları daha çok cepli dosya olarak bilinirler. Tek cepli, çift cepli, kendinden cepli ve düz dosyalık olarak sınıflandırılabilinirler.

Küçük ya da büyük hemen her işletmenin ihtiyacını karşılayan, her gün en az birkaç kez kullanılan antetli kağıtlar şirketlerin kurumsal kimliklerinin önemli unsurlarındandır. Firmanızın yazışmaları, fiyat teklifi gibi gönderilerini daha düzenli ve hedefe yönelik iletebilmesi açısından tasarlanmış bir çözümdür.

Antetli kağıtlar standart olarak 21×29.7 cm ölçülerinde, düz ve ya özel kesimli olabilirler. Firmanızın konseptine uygun olarak varak yaldız, lak baskı gibi teknikler kullanılabilir.

Antetli Kağıt Genel Bilgiler
Marka ve ürünlerin doğru ve iyi tanıtılması gerekmektedir. Akıllarda yer edinmesi ve daha iyi bir imaja sahip olabilmesi için baskı ürünlerinin iyi planlanmış ve iyi tasarlanmış olması gerekmektedir.